Tania-strona.pl jest systemem, który umożliwi Ci stworzenie indywidualnej i profesjonalnej strony WWW zaledwie w kilka chwil. Stroną stworzoną w naszym systemie możesz samodzielnie zarządzać i dowolnie modyfikować za pomocą prostego w obsłudze narzędzia CMS. Własną stronę www uruchomisz i przedstawisz swoim kontrahentom dużo szybciej niż w innych systemach.

Wybierz nazwę

Wybierz nazwę pod jaką będzie widoczna Twoja strona www i wypełnij formularz rejestracyjny.

Wybierz wygląd

Wybierz wygląd swojej strony spośród dziesiątek profesjonalnych szablonów. Pamiętaj, że wszystkie fotografie na stronach są wymienne!

Dodaj treści i zarządzaj

Twoja strona została stworzona! Teraz wystarczy, że dodasz logo swojej firmy, treści i zdjęcia.

 

Jak będzie wyglądała moja strona internetowa ?

W pakiecie otrzymujesz profesjonalny szablon graficzny w wielu wersjach kolorystycznych. W naszym repozytorium znajdziesz również inne szablony pasujące do każdego rodzaju działalności oraz dobierzesz kolor zgodnie z własnym gustem. W każdym momencie będziesz mógł jednym kliknięciem zmienić wygląd swojej strony i odświeżyć jej wizerunek, wybierając inny szablon z naszego zbioru.

 

 

 

Jak będę mógł zarządzać swoją stroną internetową ?

Samodzielnie za pomocą wygodnego i łatwego w obsłudze narzędzia CMS można dodawac i modyfikować treści swojej strony. Dzięki niemu w każdym momencie możesz dodawać zdjęcia własnych produktów lub zdjęcia lokalu. Ponad to możesz umieszczać filmy, aktualności, banery reklamowe, pliki do pobrania i wiele innych. Wszystkich modyfikacji dokonujesz samodzielnie, dzięki czemu zmniejszasz koszty swojej firmy.