Często zadawane pytania


Czym jest tania-strona.pl ?

Tania-strona.pl jest systemem, który umożliwi Ci stworzenie indywidualnej i profesjonalnej strony WWW zaledwie w kilka chwil. Stroną stworzoną w naszym systemie możesz samodzielnie zarządzać i dowolnie modyfikować za pomocą prostego w obsłudze narzędzia CMS. Własną stronę www uruchomisz i przedstawisz swoim kontrahentom dużo szybciej niż w innych systemach.


Jak będzie wyglądała moja strona internetowa ?

W pakiecie otrzymujesz profesjonalny szablon graficzny w wielu wersjach kolorystycznych. W naszym repozytorium znajdziesz również inne szablony pasujące do każdego rodzaju działalności oraz dobierzesz kolor zgodnie z własnym gustem. W każdym momencie będziesz mógł jednym kliknięciem zminieć wygląd swojej strony i odswieżyć jej wizerunek, wybierając inny szablon z naszego zbioru.


Jak będę mógł zarządzać swoją stroną ?

Samodzielnie za pomocą wygodnego i łatwego w obsłudze narzędzia CMS można dodawac i modyfikować treści swojej strony. Dzięki niemu w każdym momencie możesz dodawać zdjęcia własnych produktów lub zdjęcia lokalu. Ponad to możesz umieszczać filmy, aktualności, banery reklamowe, pliki do pobrania i wiele innych. Wszystkich modyfikacji dokonujesz samodzielnie, dzięki naprawdę prostemu narzędziu CMS.


Czy moja stron będzie widoczna w google ?

Cały system tania-strona.pl został zooptymalizowany specjalnie pod wyszukiwarkę google, dzięki czemu twoja strona będziesz wysoko w wynikach wyszukiwania. Należy pamiętać że pozycjonowanie generyczne to proces i wyników nie należy spodziewać się natychmist.


Czy moja strona będzie bezpieczna ?

Dzięki zastosowaniu nowatorskiego systemu aktualizacji nasze strony internetowe pod względem bezpieczeństwa oraz dodawania nowych funkcjonalności są o dwa kroki przed konkurencją. Strona aktualizuje się sama automatycznie instalując łatki bezpieczeństwa lub nowe funkcje (moduły). Nad całym procesem aktualizacji czuwają nasi specjaliści, więc nie ma obawy że coś pójdzie nie tak.